منو1
Untitled
محرم در کتک

محرم در کتک

محرم در کتک
1397/7/1 يكشنبه رد پای محرم در کتابخانه عمومی ابوذر کتکی ارسنجان مسئول کتابخانه عمومی ابوذر کتکی شهرستان ارسنجان از اجرای برنامه های متنوع کتابخوانی به مناسبت دهه اول محرم خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ارسنجان، فریده زارعی با بیان به اینکه در ماه محرم کتابخانه عمومی ابوذر کتکی رنگ و بوی عزاداری به خود گرفت به برگزاری برنامه های عاشورایی در این کتابخانه اشاره و عنوان کرد: نشست های جمع خوانی کتاب «امام حسین(ع)» نوشته حسین فتاحی و شعرخوانی از کتاب «عمه برم بابا جونو ببوسم» سروده شاهین رهنما توسط دانش آموزان ابتدایی روستا در این کتابخانه برپا شد.

وی از برگزاری نشست کتابخوان شهریور ماه این کتابخانه با موضوع محرم و با معرفی شش کتاب خبر داد و گفت: در این نشست کتاب های «عمه برم بابا جونو ببوسم» سروده شاهین رهنما، «آموزش وضو» نوشته سمیه حبیبی قلاتی، «در باغ سبز قرآن» نوشته جعفر ابراهیمی، «قصه های پیامبر و فرزندانش» نوشته نقی سلیمانی، «داستان های بهشتی» نوشته اعظم فعال و «اشک باید رازدار باشد» بررسی و معرفی شد.

زارعی به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع شهادت امام حسین(ع) در بخش کودک کتابخانه نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع محرم و امام حسین(ع) و نشست قصه گویی و معرفی کتاب از دیگر برنامه های این کتابخانه در ایام محرم بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 291