منو1
Untitled
سرچهان
1397/7/26 پنجشنبه انجمن کتابخانه عمومی بخش سرچهان بوانات تشکیل شد جلسه انجمن کتابخانه عمومی بخش سرچهان بوانات با موضوع هفته گرامیداشت کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوانات، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید طلایی درسال جاری با حضور منصور اسدپور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بوانات؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد طلایی، امام جمعه بخش سرچهان و سایر اعضا در محل بخشداری سرچهان برگزار شد.
ابراهیم طلایی، مسئول کتابخانه عمومی شهید طلایی شهر کره ای بوانات در این دیدار، به بررسی موضوعات جلسه و وضعیت راهبردی کتابخانه عمومی شهید طلایی با محوریت افزایش اعضا و میزان فعلی سرانه مطالعه شهروندان پرداخت و عملکرد این کتابخانه در سال جاری را تشریح کرد.

 حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد طلایی، امام جمعه بخش سرچهان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از توجه مسئولان به موضوع کتاب و کتابخوانی و فعالیت کتابخانه عمومی شهر کره ای، تلاش های انجام شده در راستای منویات مقام معظم رهبری درراستای رشد سرانه مطالعه را کافی ندانسته و تأکید کرد: همیشه یکی از موضوعات جلسات شورای اداری، نمازهای جمعه، شورای فرهنگ عمومی و جلسات فرهنگی همه ادارات باید موضوع کتاب وکتابخوانی در جامعه باشد که تحقق این مهم موجب رشد و پیشرفت سایر ابعاد اجتماعی خواهد شد.

در ادامه قرائی سرپرست بخشداری سرچهان نیز خواستار ایجاد نشاط اجتماعی آحاد جامعه شهری از راه مطالعه و توجه به موضوع کتابخوانی شد.

منصور اسدپور رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوانات نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از رفع بسیاری ازمشکلات در سطح شهرستان گفت: تعامل و همکاری مسئولین به ویژه امام جمعه و مسئول آموزش و پرورش در بخش سرچهان مثال زدنی است و باید از این پتانسیل خوب در راه نهادینه کردن  فرهنگ کتاب وکتابخوانی درجامعه استفاده مطلوب برد.

در پایان سایر اعضای انجمن پیشنهاد های خود را درباره برنامه های هفته گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار بیان کردند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 606