منو1
Untitled
کتابخوان دهه فجر
1397/11/20 شنبه نشستی انقلابی با حضور دانش آموزان کتابدوست؛ دانش آموزان زرین دشت در کتابخوان ویژه دهه فجر شرکت کردند با حضور دانش آموزان دبيرستان شبانه روزی امام خمینی نشست کتابخوان ویژه انقلاب اسلامی با معرفی پنج کتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه هاي عمومي زرين دشت، نشست کتابخوان مدرسه ای ویژه انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر در سالن 22 بهمن شهر حاجی آباد با همکاری دبيرستان شبانه روزی امام خمینی برگزار شد.

در این جلسه با همکاری کتابخانه عمومی آیت الله نسابه، آموزش و پرورش شهرستان زرین دشت ، پژوهش سرای آموزش و پرورش و کارکنان مدرسه امام خمینی اجرا شد، پنج کتاب به اشتراک گذاشته شد.

در این دیدار کتاب «اجاق» نوشته هومن هویدا نویسنده بومی شهرستان را بهار غفاری ارائه کرد و سپس گلستان خوانی به زبان انگلیسی توسط یکی از دانش آموزان اجرا شد.

 در مرحله بعد الناز اسدپور به معرفی کتاب «روزهای برفی» نوشته قاسمعلی فراست با موضوع روزهای انقلاب پرداخت، مریم ایزدی کتاب «مشت بر پوست» نوشته هوشنگ مرادی کرمانی و رویا خواجو کتاب ملالی از رمضان ابراهیمی را ارائه کردند. مشاعره توسط دانش آموزان مدرسه امام خمینی نیز دیگر برنامه اجرا شده در این دیدار بود.

در پایان نشست برنامه «مسابقه کتابخوانی» از کتاب هفت خوان و خرده ای به نویسندگی احمد اکبر پور برای تشویق دانش آموزان به شرکت در این مسابقه معرفی شد. گفتنی است این مسابقه کتاب خوانی در تمام مدارس متوسطه شهرستان در حال اجرا است و با استقبال بی نظیر دانش آموزان رو به رو شده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 372