منو1
Untitled1398/1/20 سه‌شنبه ارائه خدمات کتابخوانی در عید نوروز در نی ریز؛ کتابداران نی ریزی با «یار مهربان» به استقبال مردم و مسافران رفتند رئیس اداره کتابخانه های عمومی نی ریز از عضویت این مجموعه در ستاد خدمات سفر و خدمات دهی و اجرای برنامه های فرهنگی توسط کتابخانه عمومی کوثر نور در نوروز 98 خبر داد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نی ریز، محمدمسعود یاربی در این خصوص اشاره کرد: مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان نی ریز در نوروز 98 نیز همچون سال های پیش به عنوان عضوی از اعضای ستاد خدمات سفر در برنامه های نوروزی حضور داشت.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی نی ریز به حضور کتابداران در محل اسکان مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: برپایی غرفه کودک و نوجوان  و برگزاری برنامه هایی همچون مسابقات فرهنگی، قصه گویی، معرفی کتاب و جمع خوانی، اهدای اقلام فرهنگی و همچنین استقرار ایستگاه مطالعه در پارک معلم نی ریز که محل اجرایی ستاد خدمات سفر است از جمله برنامه های این مجموعه برای مسافران نوروزی بود.

وی با اشاره به باز بودن کتابخانه کوثر نور نی ریز در ایام تعطیلات، اضافه کرد: این کتابخانه از 29 اسفند تا 15 فروردین ماه در خدمت اعضا و علاقه مندان بود که در این مدت، علاوه بر ارائه خدمات امانت کتاب و سالن مطالعه، برنامه های ویژه نوروز نیز برای کودکان برگزار کرده است.

یاربی به تهیه بروشور «خواندنی های نوروز» با محتوای معرفی تعدادی مفید اشاره و عنوان کرد: جلسه کتابخوانی از کتاب «کی از همه پرزورتره؟ »  ویژه کودکان مرکز شبه خانواده بهزیستی، اهداء تعدادی کتاب از طرف اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به این مرکز در روز ششم فروردین و اجرای  قصه گویی از کتاب « تقصیر من نبود» برای کودکان این مرکز در هفتمین روز عید اجرا شده است.

به گفته وی برگزاری نمایشگاه تخصصی «رسول مهربانی» به منظور نمایش عناوین کتاب هایی با موضوع سیره پیامبر اکرم (س)، گستردن هفت سین کتاب در کتابخانه، نشست قصه گویی از کتاب «کامی کمکی» و کلاس مثنوی خوانی برای اعضا در روزهای دهم و یازدهم فروردین نیز از دیگر برنامه های نوروزی این کتابخانه بود.

 

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 153