منو1
Untitled

1398/2/14 شنبه نمایشنامه خوانی به مدارس سپیدان رسید؛ اجرای نمایشنامه «کتاب پرنده آرزو» در مدرسه شهید مهراب امینی اردکان نخستین نشست نمایشنامه خوانی کتابخانه های عمومی سپیدان به مناسبت روز معلم برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان، کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر سپیدان نخستین نشست نمایشنامه خوانی را با خوانش نمایشنامه کتاب پرنده آرزو در مدرسه  شهید مهراب امینی شهر اردکان برگزار کرد.

در این نشست که روز دهم اردیبهشت ماه و به مناسبت روز معلم برپا شد، 10 دانش آموز این مدرسه نقش های این نمایشنامه را که با موضوع  امامت امام زمان (عج)  و جانشینی وی پس از شهادت حضرت امام حسن عسکری(ع) بود، خوانش کردند.

سهیلا مولایی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان  در این نشست  ضمن تبریک روز معلم به فرهنگیان  به اهمیت کتابخوانی اشاره و عنوان کرد:  جایگاه کتاب و کتابخوانی امروزه بیش از هر زمانی باید در جامعه توسعه داده شود و این مهم مقدور نخواهد شد مگر با همت معلمان.

مولایی به نشست های نمایشنامه خوانی نیز اشاره کرد و افزود: نمایشنامه خوانی یکی از برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی است که از سال گذشته و با هدف معرفی سبک نمایشنامه و آشنایی با بهترین نمایشنامه ها در کتابخانه های عمومی برگزار شد که نخستین نشست این برنامه در سپیدان با همکاری مدرسه شهید مهراب امینی اردکان امروز اجرا خواهد شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی سپیدان همچنین از سجاد معینی معلم نمونه و برتر این مدرسه در عرصه فعالیت های فرهنگی بین کتابخانه و مدارس قدردانی کرد. در ادامه نیز از ده دانش آموز نمایشنامه خوان این برنامه همچنین  دانش آموز برگزیده مسابقه خاطره نویسی در شهرستان تقدیر شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 127