منو1
Untitled
1397/12/26 يكشنبه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون تشکیل جلسه داد سی و ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون در سال 97 به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، این جلسه به ریاست داریوش دهقان، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی کازرون و با حضور ندا زنگنه کازرونی نژاد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و دیگر اعضای انجمن برگزار شد.

در این دیدار، رئیس اداره کتابخانه ها با بیان عملکرد کتابخانه ها، گزارشی از عضویت مسئولین ادارات در کتابخانه ها ارائه داد و ضمن تأکید بر پرداخت به موقع نیم درصد کتابخانه ها، پرداخت منظم این اعتبارات را پشتوانه انجام فعالیت های فرهنگی کتابخانه ها عنوان کرد.

در ادامه داریوش دهقان، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی، ضمن قدردانی از تلاش های گسترده برای ترویج فرهنگ مطالعه در شهرستان، به معرفی کتاب «دختر یتیم» به کوشش احمد پیرانی پرداخت و همه اعضای انجمن را به مطالعه مستمر کتاب و تلاش در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی در میان شهروندان دعوت کرد.

برگزاری دوره ای نشست های کتابخوانی در ادارات مختلف، اهدای کتاب به بوستان کتاب در روستای دوان و اجرای برنامه هایی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در ایام نوروز در کتابخانه گلبن کازرونی از جمله مصوبات این جلسه بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 122