منو1
Untitled

1397/11/25 پنجشنبه با معرفی دوازده کتاب انجام شد، میزبانی کتابخانه عمومی گلستان از نشست کتابخوان بهمن ماه کتابخانه عمومی گلستان شهر میمند به مناسبت دهه فجر نشست کتابخوان و نمایشگاه کتاب با موضوع حضرت زهرا(س) را برگزار کرد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد، نشست کتابخوان کتابخانه‌ای بهمن ماه کتابخانه عمومی گلستان میمند در روز چهارشنبه 24بهمن ماه با معرفی دوازده  کتاب برگزار شد برگزار شد.

انسیه مؤذنی مسئول کتابخانه عمومی گلستان در این دیدار ضمن معرفی‌کتاب‌های نورسیده ویژه انقلاب، به ارائه کتاب «سینوهه، کاهن اعظم مصر» پرداخت و محمد هاشمی‌فرد، زهرا اعتمادی، فاطمه اکبری‌‌زاده، اعظم رادپور و زهره اعتمادی به ترتیب کتاب‌های «هوش هیجانی»، «شما که غریبه نیستید»، «هنر آشپزی و شیرینی‌پزی»، «دنیای تئو» و «راز سایه» را معرفی‌کردند.

در ادامه فاطمه همایونی دو کتاب «شب‌های روشن» و «درباره معنی زندگی» را به اشتراک گذاشت و سادینا امیرسالاری نیز خواندن کتاب‌های «نجوم به زبان ساده» و «فیزیک و فلسفه» را توصیه کرد. در پایان آسیه عباس‌زاده و زهرا نگهبان کتاب‌های «خواستن توانستن است» و «من و ما» را معرفی‌کردند.

در همین راستا نمایشگاه کتاب با موضوع حضرت زهرا فاطمه زهرا (س) در کتابخانه برپا شد. در این نمایشگاه که با هدف آشنایی مراجعان با مقام والای حضرت زهرا (س) بود، کتاب هایی همچون «جلوه نور»، «ریحانه خانه وحی»، «روشنی مهتاب» و «خاطر نازک گل» بازنمایی شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 563