منو1
Untitled
برنامه امید جماران

برنامه امید جماران

برنامه امید جماران
1397/11/30 سه‌شنبه سوگواری یاس نبی در اشکنان لامرد؛ کودکان اشکنان مهمان قصه گویی ویژه ایام فاطمیه شدند مسئول کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان لامرد از حضور بیش از پانصد کودک در پنج جلسه قصه گویی «منبر کتاب امیدهای جماران» ویژه ایام شهادت حضرت زهرا (س) خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد، حسین قاسمی با اعلام این خبر گفت: همزمان با سالروز شهادت بانو فاطمه زهرا(س)و ایام فاطمیه، کتابخانه قائمیه اشکنان منبر کتاب امیدهای جماران را با همکاری و حضور در حسینیه جماران اجرا کرد.

مسئول کتابخانه عمومی «قائمیه» با اعلام اینکه بیش از پانصد کودک در پنج جلسه قصه گویی پای «منبر کتاب امیدهای جماران» نشستند، بیان کرد: در این برنامه در شب اول کتابدار کتابخانه سومین شهید محراب روستای پاقلات کودکان را به کتابخوانی و قصه ای از زندگی فاطمه زهرا مهمان کرد.

وی افزود: در جلسات بعد نیز قصه گویی، طرح درس های  اسامی و خصلت های فاطمه زهرا(س)، مسابقات دینی و مذهبی با موضوع های فواید کارهای نیک و بد، مهدویت و فواید حضور امام و ائمه طاهرین در زندگی و ... مسائل و موارد کودکانه با موضوع مذهبی و دینی برای گروه های سنی مختلف توسط کتابداران کتابخانه قائمیه اشکنان برگزار شد. در این برنامه کودکان و نوجوانان با شور و شوق خاصی حضور یافتند و با آثار و فواید زندگی مذهبی آشنا شدند.

به گفته قاسمی منبر کتاب امیدهای جماران برنامه ویژه کودکان و نوجوان است که با همکاری کتابخانه عمومی قائمیه و کانون فرهنگی هنری حسینیه جماران اشکنان در مناسبت های مذهبی مختلف برگزار می شود و به آموزش های دینی و مذهبی و سرگرمی برای این گروه سنی می پردازد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 367