منو1
Untitled
1398/4/19 چهارشنبه با حضور جمعی از شاعران و منتقدان ادبی؛ دو اثر حجت الاسلام محمدحسین انصاری نژاد در شیراز رونمایی می شود آیین رونمایی دو اثر حجت الاسلام محمدحسین انصاری نژاد با حضور شاعران و منتقدان ادبی کشوری و استانی در سالن کتابدار اداره کل کتابخانه های عمومی فارس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، در نشستی که روز پنج  شنبه 20 تیرماه با حضور شاعران و منتقدان برجسته استان و کشور برگزار می شود، از دو کتاب «بیدهای بی مجنون» و «رعشه بر دریا» اثر حجت الاسلام محمدحسین انصاری نژاد رونمایی می شود و این دو کتاب در کنار « دل نخواهی» دیگر اثر شاعر نقد و بررسی خواهند شد.

مصطفی محدّثی خراسانی، شاعر ادبیات آیینی مهمان ویژه این برنامه خواهد بود که همراه با محمد مرادی، استاد ادبیات فارسی دانشگاه شیراز این سه اثر را نقد و بررسی خواهند کرد. این برنامه با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی، اداره کل بنیاد حفظ آثار و بسیج هنرمندان فارس و معاونت اجتماعی و فرهنگی دانشگاه شیراز برگزار می شود.

«رعشه بر دریا» پژوهشی در شعر به همراه گزیده از اشعار «واعظ قزوینی» است که به کوشش حجت الاسلام انصاری نژاد گردآوری شده است؛ همچنین «بیدهای بی مجنون» نیز مجموعه شعری شامل جدیدترین اشعار این روحانی شاعر است که توسط انتشارات شهرستان ادب منتشر شده است.

علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند روز پنج شنبه 20 تیرماه ساعت 10 صبح در سالن کتابدار اداره کل کتابخانه عمومی حضور به هم رسانند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 58