منو1
Untitled
1398/5/24 پنجشنبه پنج کتابخوان فارس برگزیده سطح ملی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شدند در اختتامیه سراسری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مشهد مقدس از چهار کودک و نوجوان و یک کتابدار برگزیده فارس قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، اختتامیه ملی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی صبح امروز پنج شنبه 24 مردادماه با حضور علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد، معاونان، مدیران کل و مسئولان نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مسئولان استان خراسان رضوی، علاقه مندان و برگزیدگان  در مشهد مقدس برگزار شد که در این رویداد از ۱۰۴ برگزیده در بخش های مختلف قدردانی شد

در بخش کودکان و نوجوانان، برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، شامل ۲۰ نفر در بخش نقاشی و پویش در رده سنی کودک و ۲۰ نفر در بخش نقاشی و پویش در رده سنی نوجوان معرفی و تقدیر شدند که در این میان چهار برگزیده از استان فارس بودند.

ملیکا حرمتی از شهرستان نی ریز  و زهرا ثابت از شهرستان فراشبند در بخش پویش کودک (۴ الی ۱۲ سال)، امیرحسین رستمی از شیراز در بخش نقاشی نوجوان(۱۳ الی ۱۷ سال) و زهرا امراله پور از شیراز در بخش پویش نوجوان(۱۳ الی ۱۷ سال) برگزیدگان این رویداد بودند.

همچنی در بخش ویژه کتابداران نیز مریم غیاثی کتابدار کتابخانه عمومی حضرت علی اکبر(ع) روستای کمالی شهرستان لامرد در بخش خانوادگی برگزیده این جشنواره شناخته شد.

گفتنی است نهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، با مشارکت بیش از 77 هزار نفر در استان فارس برگزار شد که از این میان پنج برگزیده در سطح ملی و پانصد برگزیده در سطح شهرستانی تجلیل شدند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 203