منو1
Untitled

1398/8/9 پنجشنبه نشست شورای اداری کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار شد چهارمین نشست مسئولان کتابخانه های عمومی استان فارس در سال جاری با موضوع اعلام برنامه های هفته کتاب و بررسی عملکرد کتابخانه ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، چهارمین نشست شورای اداری مسئولان کتابخانه های عمومی استان فارس در سال جاری با حضور مدیرکل، معاونین و کارشناسان اداره کل و روسای ادارات کتابخانه های عمومی در شهرستان ها برگزار شد؛ اعلام برنامه های هفته کتاب و بررسی عملکرد کتابخانه های عمومی استان موضوع این نشست بود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس در این نشست با تأکید بر اینکه کتابخانه ها عمومی باید در هفته کتاب پویاتر از همیشه باشند، گفت: برنامه ریزی گسترده ای در کتابخانه های عمومی برای هفته کتاب انجام شده است. این برنامه ها هم در زمینه تبلیغ خدمات کتابخانه های عمومی و هم در حوزه ترویج کتابخوانی است که در سطح خرد و کلان برگزار می شود.

روح الله منوچهری با تصریح اینکه کتابخانه های عمومی از نیمه دوم آبان به استقبال هفته کتاب خواهند رفت، اضافه کرد: خدمات دهی کتابخانه های عمومی محدود نیست؛ کتابخانه های عمومی همچون فرهنگسراهای اجتماعی، درصدد رفع نیازهای کتابخوانی و فرهنگی جامعه هستند، این پتانسیل و کارکرد باید در هفته کتاب هرچه پررنگ تر نشان داده شود.

او در ادامه با اشاره به اینکه در سال جاری بررسی عملکرد کتابخانه های عمومی با جدیت بیشتری دنبال شده است، خاطرنشان کرد: به منظور بهره برداری مناسب از امکانات موجود و ارائه بهترین خدمات در کتابخانه های عمومی،  ارزیابی نیازها، مشکلات و عملکرد کتابخانه های عمومی استمرار خواهد داشت.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 142