منو1
Untitled

1398/8/21 سه‌شنبه به مناسبت هفته کتاب؛ خانواده نیک اندیش شهر بهمن کلنگ توسعه کتابخانه را بر زمین زدند مراسم آغاز پروژه توسعه کتابخانه عمومی یادگاران امام خمینی(ره)» شهر بهمن آباده و افتتاح کتابخانه مشارکتی «پژوهش سرای استاد مهندسی» به مناسبت هفته کتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، در نخستین برنامه های هفته کتاب  فارس صبح دیروز (دوشنبه 20 آبان ماه) در ادامه همایش تجلیل از خیرین کتابخانه ساز شمال فارس، در مراسمی با حضور روح الله منوچهری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس؛ زین العابدین نیک مرام، فرماندار شهرستان آباده و مسئولان شهرستان، پروژه توسعه کتابخانه عمومی یادگاران امام خمینی(ره)» شهر بهمن آباده آغاز شد و کتابخانه مشارکتی «پژوهش سرای استاد مهندسی» نیز به بهره برداری رسید.

کلنگ توسعه کتابخانه عمومی «یادگاران امام خمینی(ره)» شهر بهمن شهرستان آباده با همت خانواده خیراندیشی شهر بهمن و با اهدای یک میلیارد ریال به یاد زنده یاد حاج حسین کریمی از به زمین خورد. این کتابخانه در سال 1375 در زمینی به مساحت 800 متر و با زیربنای 50 متر افتتاح شد و پس از 23 سال ارائه خدمات مداوم با توجه به نیاز این شهر طرح توسعه آن از دیروز آغاز شد.

افتتاح کتابخانه مشارکتی «پژوهش سرای استاد مهندسی» برنامه دیگر شهرستان آباده در هفته کتاب بود که دیروز این کتابخانه به بهره برداری رسید. این کتابخانه متعلق به اداره آموزش و پرورش است که با مساحت 390 متر مربع و 4500 عنوان کتاب  از دیروز در قالب کتابخانه مشارکتی کار خود را آغاز کرد تا به عموم علاقه مندان شهر خدمات ارائه کند.

 کتابخانه «پژوهش سرای استاد مهندسی» سومین کتابخانه مشارکتی شهرستان آباده است که با این افتتاح تعداد کتابخانه های مشارکتی استان فارس به 48 باب رسیده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 86