منو1
Untitled
1398/8/23 پنجشنبه به مناسبت بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت می‌پذیرد؛ عضویت رایگان و بخشودگی جرائم دیرکرد کتاب در کتابخانه‌های عمومی فارس به مناسبت بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، طرح عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی روز 25 آبان و طرح بخشودگی جرایم دیرکرد کتاب ها از 23 تا 30 آبان در کتابخانه های عمومی اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی این استان به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار برگزار می شود.

 علاقه مندان می توانند روز 25 آبان با حضور در هر یک از کتابخانه های عمومی استان کارت عضویت یکساله خود را دریافت نمایند. این در حالی است براساس طرح عضویت سراسری کتابخانه های عمومی نیز هر عضو با ثبت نام در یک کتابخانه امکان استفاده از تمام کتابخانه‌های سراسر کشور را خواهد داشت.

ثبت نام رایگان در همه کتابخانه‌های عمومی نهادی استان فارس با مراجعه حضوری شخص متقاضی به کتابخانه‌های عمومی و ارائه کارت شناسایی انجام می شود.

افزون بر این، طرح بخشودگی جرائم دیرکرد کتاب های امانتی نیز به مدتیک هفته  اجرا خواهد شد. اعضای کتابخانه های عمومی که کتابی را به امانت برده و به علت دیرکرد مشمول جریمه شده‌اند، با آغاز این طرح، از ۲۳ تا ۳۰ آبان‌ماه می‌توانند با بازگرداندن کتاب های امانتی، از بخشودگی جرائم برخوردار شوند.

گفتنی است در حال حاضر 241 کتابخانه عمومی شامل 193 کتابخانه نهادی و 48 کتابخانه مشارکتی در استان فارس فعال است.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 55