منو1
Untitled
1398/10/3 سه‌شنبه در راستای همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی؛ نشست علمی مقاله خوانی در شیراز برگزار می شود نخستین نشست مقاله خوانی با موضوع «خدمات کتابخانه های عمومی به کودکان مناطق روستایی» در شیراز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، نخستین نشست باشگاه مقاله خوانی (ژورنال کلاب) در استان فارس به میزبانی شهر شیراز، روز یکشنبه 8 دی ماه ساعت 14 در سالن کنفرانس کتابدار اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس فارس برگزار می شود.

در این نشست که در راستای همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی برنامه ریزی شده است،  مقاله ترجمه شده با موضوع «خدمات کتابخانه های عمومی به کودکان مناطق روستایی» توسط فاطمه صفری راد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز ارائه می شود.

همچنین علاوه بر معرفی و تحلیل منابع و مقالات معتبر در این موضوع، کتابداران کتابخانه های عمومی به تبادل تجربه های خود در کتابخانه های عمومی خواهند پرداخت.

گفتنی است این نشست به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس با همکاری انجمن علمی کتابداری شاخه فارس و انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران و با حضور کتابداران کتابخانه های عمومی، اساتید و دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی برگزار می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 81