منو1
Untitled
1398/10/18 چهارشنبه تداوم برنامه های کتابخوانی برای نوسوادان در فارس؛ چهارمین نشست کتابخوان نوسوادان در شیراز برگزار می شود چهارمین نشست کتابخوان ویژه نوسوادان در استان فارس روز پنج شنبه 19 دی ماه با حضور مربیان و سوادآموزان نهضت سواد آموزی فارس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، چهارمین نشست کتابخوان ویژه نوسوادان با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان و معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، روز پنج شنبه 19 دی ماه ساعت 10 صبح در سالن کتابدار کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار خواهد شد.

گفت و گوی مسئولان در راستای همکاری مشترک و اجرای تفاهم نامه ملی، همچنین اجرای طرح سفیرکتاب ویژه نوسوادان و معرفی شش کتاب توسط سواد آموزان استان از جمله برنامه های این نشست خواهد بود.

گفتی است است توجه به نیازهای کتابخوانی قشر نوسواد در استان فارس از سه سال گذشته آغاز شده است و کتابخانه های عمومی استان برنامه های گسترده ای را در این راستا اجرا کرده اند. در همین راستا طرح کتابخوان ویژه نوسوادان برای اولین بار در فارس برگزار شد و مورد استقبال نهضت سواد آموزی کشور قرار گرفت. امسال، برای چهارمین سال پیاپی این نشست به منظور گرامیداشت هفته سواد آموزی، به صورت استانی و با حضور مسئولان دو سازمان، نوسوادان و مربیان نهضت برگزار می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 36