منو1
Untitled
1398/10/18 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس خبر داد: کتابخانه عمومی شهر مبارک آباد به نام «سردار شهید قاسم سلیمانی» نامگذاری شد روح الله منوچهری از افتتاح کتابخانه عمومی شهر فاقد کتابخانه مبارک آباد قیر و کارزین مزین به نام «سردار شهید قاسم سلیمانی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، روح الله منوچهری با اعلام این خبر عنوان کرد: در پی  شهادت سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پاسداران جهموری اسلامی، کتابخانه عمومی شهر مبارک آباد به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شد و به زودی افتتاح خواهد شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس افزود: این نامگذاری با هماهنگی فرماندار شهرستان و با استقبال اعضای انجمن کتابخانه های عمومی قیر و کارزین و مبارک آباد انجام شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس با اعلام اینکه شهر مبارک آباد دومین شهر فاقد کتابخانه استان است که در سال جاری صاحب کتابخانه شده است، اضافه کرد: : کتابخانه عمومی «سردار شهید قاسم سلیمانی» در متراژ 180 مترمربع است و ساختمان آن توسط خیرین اهدا شده است. مراحل تجهیز این کتابخانه به اتمام رسیده و به زودی مراسم افتتاح و بهره برداری از این کتابخانه برگزار می شود.

او با اشاره به ادای احترام کتابداران کتابخانه های عمومی به یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: این نامگذاری به احترام آزاده مردی انجام شد که دوران حیات و حتی شهادتش سبب وحدت و انسجام ایران اسلامی بود و مردم منطقه و جهان در برابر شجاعت و ایثار او به پا خواستند.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 92