منو1
Untitled
1398/10/30 دوشنبه با حضور نویسنده اثر و ادیبان شیرازی؛ کتاب «بلوای خاک» در شیراز رونمایی و بررسی می شود نشست رونمایی و بررسی کتاب «بلوای خاک» نوشته محمدسعید احمدزاده با حضور نویسنده اثر در شیراز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی، نشست رونمایی و بررسی کتاب «بلوای خاک»، روز چهارشنبه 2 بهمن ماه ساعت 11 به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، در سالن کتابدار و با حضور محمدسعید احمدزاده خالق اثر و علاقه مندان و کتابخوانان شیرازی برگزار خواهد شد.

مجید خادم منتقد ادبی نیز در این دیدار درخصوص ویژگی های ادبی و روایی این کتاب بحث و گفت و گو خواهد کرد.

«بلوای خاک» رمانی با روایت دردها و سختی های خانواده ای است که به دلیل ظلم و تعدی ناگزیر به ترک شبانه موطن خویش می‌شوند و از طرف بالادستان خود تحت تعقیب قرار می‌گیرند. داستان آدم ‌ها در کشاکش این تعقیب و گریز شکل می‌گیرد و هر کس راوی سرنوشت محتوم خود می‌شود. این کتاب در سال جاری، در ۱۹۲ صفحه توسط انتشارات انجمن قلم ایرانیان امروز منتشر شده است.

«بلوای خاک» با اینکه خود به‌تنهایی لذت خواندن یک رمان مستقل را به مخاطب می‌دهد، اما درواقع کتاب دوم از مجموعه‌ای سه‌جلدی است که جلد اول آن با عنوان «شب پیر» در سال ۱۳۹۶ از سوی همین انتشارات به چاپ رسیده و جلد سوم آن به‌زودی راهی بازار کتاب خواهد شد.

محمدسعید احمدزاده، نویسنده این آثار، متولد سال 1356 شهرستان نی‌ریز است و افزون بر این آثار، مجموعه داستان «برای ابدیتی بی‌انتها» را در سال 97 توسط انتشارات نادریان شیراز عرضه کرد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 41