منو1
Untitled

1398/11/6 يكشنبه نوجوانان کتابخوان خرامه برگزیده مسابقه کتابخوان مجازی؛ سه برگزیده پویش کتابخوان مجازی انقلاب اسلامی فارس تقدیر شدند با اهدای لوح سپاس از سوی دبیرکل کتابخانه های عمومی کشور از سه عضو کتابخانه عمومی محمدرسول الله خرامه (ص) به عنوان برگزیدگان نخستین پویش کتابخوان مجازی انقلاب اسلامی فارس تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، در مراسمی که با حضور اعضای کتابخانه عمومی محمدرسول الله(ص)، نوجوانان علاقمند به کتاب و کتابخوانی و کتابداران کتابخانه عمومی محمدرسولالله (ص) برگزار شد، با اهدای هدیه یادبود و لوح سپاس با امضای علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از برگزیدگان «پویش کتابخوان مجازی انقلاب اسلامی» در فارس تجلیل شد.
این در حالی است که پس از  اعلام نتایج مسابقه کتابخوان مجازی انقلاب اسلامی، فاطمه اکرمی با معرفی کتاب «من نمی ترسم» نوشته مرتضی امین، زهرا جلوداری با ارائه کتاب «من لبیک رضا هستم» اثرمحمدحسین صلواتیان و محمدرضا ایزدی دیگر عضو  نوجوان کتابخانه عمومی محمدرسول الله(ص) با معرفی کتاب «بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران؛ امام خمینی (ره)» به قلم امیرحسین فردی به عنوان برگزیدگان این مسابقه در استان فارس  شناخته شدند.

در بخشی از متن لوح سپاس برگزیدگان آمده است:

«افق تمدنی انقلاب اسلامی که اکنون به دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی خود رسیده است، نیل به مدینه فاضله ای است که فرهنگ غنی ایرانی اسلامی بر تارک آن رخ می نمایاند. امروز برای تحقق این افق تمدنی، ابزار رسانه ای، خاصه فضای مجازی، نقشی سترگ در عرصه جهاد فرهنگی کشور ایفا کرده و نشر آگاهی بر بستر کتاب و کتابخوانی را در این فضا بیش از پیش نمایان می کند.

برمبنای این تفکر جهادی، نهاد کتابخانه های عمومی کشور با همکاری نشر جام جم با بهره مندی از ظرفیت فضای مجازی، پویش کتابخوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در بستر شبکه های اجتماعی برای گروه های مختلف سنی برگزار کرده است؛ که تلاش و همت شما در مشارکت این حرکت فرهنگی ستودنی است».

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 133