منو1
Untitled
قصه گویی
1397/10/18 سه‌شنبه با همکاری معاونت فرهنگی قوه قضائیه فارس و کتابخانه های شیراز؛ نوجوانان و جوانان کانون اصلاح و تربیت شیراز قصه گو شدند جشنواره قصه گویی ویژه مدد جویان کانون اصلاح و تربیت از سوی معاونت فرهنگی قوه قضائیه و با همکاری کتابخانه های ابوریحان و کودکان آفتاب شیراز برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز، محمدرضا ابراهیمی، مسئول کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز در این باره گفت: جشنواره قصه گویی ویژه مددجویان کانون اصلاح و تربیت بهانه ای شد تا کتابداران کتابخانه های ابوریحان و کودکان آفتاب در کانون اصلاح و تربیت شیراز حضور یافته و ضمن بازدید از کتابخانه مشارکتی این سازمان و اهداءکتاب و ارائه پیشنهادات سازنده جهت رونق بخشی و شاداب سازی فضای کتابخانه به آموزش قصه گویی به این مددجویان بپردازند.

ابراهیمی اضافه کرد: تعداد شرکت کنندگان در کلاس قصه گویی 16 نفر بود که در نهایت 8 نفر از جوانان و نوجوانان مدد جو در 90 ثانیه به قصه گویی پرداختند.

مسئول کتابخانه عمومی ابوریحان یادآور شد:  قصه های شرکت کنندگان عمدتا داستان زندگی پر فراز و نشیب و درس ها و  خاطرات آن ها بود که در قالب جملاتی ساده و بی پیرایه و لحنی سرشار از پشیمانی بیان می شد
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 378