منو1
Untitled


1398/2/4 چهارشنبه مسئول کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص): در کتابخانه ما هر روز، روز کتاب و هر هفته، هفته کتابخوانی است مسئول کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) خرامه از برپایی جلسات مستمر و متنوع کتابخوانی به ویژه در بخش کودک کتابخانه خبر داد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرامه، لیلا خادمیان مسئول کتابخانه در این باره گفت: در کتابخانه ما هر روز، روز کتاب و هر هفته، هفته کتابخوانی است و فعالیت های کتابخوانی به صورت پر شور به صورت کاملا منظم، مستمر و متنوع برگزار می شود. این امر موجب استقبال دوچندان خانواده ها و اعضا از برنامه ها به خصوص درزمینه مادر و کودک شده است.

خادمیان با اشاره به اینکه در سال جاری هشت کارگاه آموزش و سرگرمی ویژه کودکان در کتابخانه برگزار می شود، گفت : این کارگاه ها به منظور افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس کودکان و افزایش مهارت های دستی و تشویق و ترغیب کودکان و جذب آن ها به سمت و سوی کتاب و مطالعه در حال برگزار می شود که  از جمله آن ها می توان به کارگاه های قصه گویی عروسکی، طراحی و نقاشی، شعر خوانی، آموزش کاردستی و اوریگامی، خوشنویسی، قرآن، جمع خوانی کتاب و نشست های مستمر کتابخوان اشاره کرد:.

این کتابدار با تشریح برنامه های کتابخانه در سال گذشته اضافه کرد: پس از هفته کتاب سال 97 و در مدت زمانی چهار ماه پایانی سال گذشته، 55 فعالیت بخش کودک، 49 فعالیت آموزشی، 16 نمایشگاه کتاب، 22 برنامه مناسبتی، هفت جلسه مطالعاتی، سیزده نشست کتابخوان و نقد کتاب همچنین جلسات مسابقات کتابخانه ای و مشاوره در کتابخانه برگزار شده است.

به گفته وی بخشی از برنامه های ترویجی این کتابخانه با همکاری سازمان های شهرستانی و در قالب تفاهم نامه با دیگر سازمان ها برگزار شده که این سبب معرفی هرچه بیشتر خدمات کتابخانه های عمومی شده است.

مسئول کتابخانه عمومی محمد رسول الله(ص) همچنین با تصریح اینکه بخش کودک کتابخانه محمدرسول الله (ص) هفت سال است خدمات کتابخانه ای ارائه می کند، گفت: بخش کودک این کتابخانه با استقبال گسترده کودکان شهر همراه است و این بخش با مهدکودک ها، مدارس ابتدایی و راهنمایی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همکاری گسترده دارد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]