منو1
Untitled
1398/2/7 شنبه سال نو با گرامیداشت یار مهربان در شهرستان رستم همراه شد برگزاری برنامه های ویژه کتابخوانی در کتابخانه عمومی مصیری کتابخانه عمومی مصیری شهرستان رستم با برگزاری چندین برنامه کتابخوانی در نیمه دوم فروردین ماه، به استقبال کتابدوستان رفت.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رستم، کتابخانه عمومی مصیری تنها کتابخانه عمومی در شهرستان رستم، در بهار فروردین ماه، چراغ کتابخوانی را روشن کرده است. این کتابخانه به مناسبت اعیاد شعبانیه روز  سه شنبه 20 فرودین  نشست معرفی کتاب «اباالفضل العباس (ع)» و مولودی خوانی  را با همکاری مهدکودکهای محله بردکوه برگزار کرد. همچنین در اقدامی دیگر کتابخانه عمومی مصیری صفره صلوات را به مناسبت تولد امام حسین (ع) برپا کرد.

کودکان عضو کتابخانه عمومی مصیری نیز برای همدردی با دوستان سیل زده خود در نشستی گرد آمدند و به قصه «باران،باران،باران» نوشته خسرو شهریاری گوش سپردند.

در کنار این، روز 25 فروردین ماه به مناسبت بزرگداشت عطار نیشابوری، شعرخوانی آثار عطار به همت جمعی از هنرمندان تئاتر شهرستان رستم برگزار شده و یاد این شاعر بزرگ گرامی داشته شد.
معرفی کتاب «جوان ترین رهبر؛ زندگی شهید نواب صفوی» از دیگر برنامه های کتابخانه عمومی مصیری بود که به مناسبت روز جوان و با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد. در فروردین ماه همچنین کارگاه آموزش کاردستی با وسایل دور ریختی نیز برای کودکان عضو کتابخانه تشکیل شد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]