منو1
Untitled

1398/2/14 شنبه جشنواره غذای سالم در کتابخانه صالحین اقلید چیده شد به مناسبت هفته سلامت جشنواره غذای سالم با همراهی بانوان شهر حسن آباد در کتابخانه عمومی صالحین برگزار شد .

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، فاطمه میرسلیمانی کتابدار کتابخانه عمومی صالحین شهرستان اقلید در این باره عنوان کرد: برنامه جشنواره غذای سالم به مناسبت هفته سلامت با همکاری کتابخانه عمومی صالحین، درمانگاه و خانه بهداشت حسن آباد و اداره بهزیستی اقلید برگزار شد.

میرسلیمانی با اشاره به همراهی مسئولان در این برنامه گفت: در این جشنواره که با حضور سرپرست بخشداری ، شهردار حسن آباد، مسئولین شورای اسلامی شهر ، نیروی انتظامی ، جهاد کشاورزی و کارمندان خانه بهداشت برگزار شد؛ بانوان شهر حسن آباد با طبخ و تهیه غذا های محلی و سالم شرکت کردند.

به گفته وی مادران شهر حسن آباد با تهیه  و تزیین هنرمندانه غذاهای محلی و آوردن آن ها به کتابخانه، بخشی از فرهنگی شهرستان اقلید را در قالب خوراکی های بومی منطقه به نمایش گذاشتند. همچنین سخنرانی پرستاران مرکز بهداشت درباره فواید غذاهای سالم و مطالعه در زمینه بهداشت و طبخ خوراک های مفید بخش دیگر این برنامه بود.

کتابدار کتابخانه عمومی صالحین شهرستان اقلید مراجعه بانوان به کتابخانه و آشنایی آن ها با کتاب های بخش بهداشتی و پزشکی را از دستاوردهای این جشنواره عنوان و اضافه کرد: در پایان نیز به سه نفر از برگزیدگان این جشنواره هدایایی از سوی جهاد کشاورزی اهدا شد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]