منو1
Untitled

1398/2/14 شنبه به همت کتابخانه عمومی پروین اعتصامی ارسنجان؛ کتابدوستان روستای جمال آباد به نشست های کتابخوانی دعوت شدند مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی روستای جمال آباد ارسنجان از برگزاری برنامه های کتابخوانی در یکماه گذشته خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ارسنجان، سعیده خادمی مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی با بیان اینکه در یکماه گذشته کتابخانه عمومی پروین اعتصامی میزبان سه نشست کتابخوان بود ، گفت: در کنار این، سه نشست قصه گویی و جمع خوانی نیز ویژه کودکان در کتابخانه برگزار شده است.

وی با بیان اینکه در نخستین نشست کتابخوان، کودکان عضو کتابخانه شش کتاب را به اشتراک گذاشتند، اضافه کرد: در این گردهمایی کتاب های «دوستی شیر و شتر»، «درختی که حرف می زد»، «تارکان پسرچابکسوار»، «معصومین(ع)و کودکان»، «محمد مثل گل بود» و «چوپان خواب و گرگ بیدار» به اشتراک گذاشته شد.

خادمی به برگزاری نشست کتابخوان دیگری نیز اشاره کرد و گفت: در دومین نشست کتابخوان که  به مناسبت هفته سلامت برگزار شد، شش کتاب با موضوع پزشکی معرفی شد؛ در حاشیه این دیدار همچنین کلاس آموزشی بیماری های قلبی و عروقی و فشارخون توسط شبکه بهداشت روستا تشکیل شد.

مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی از برگزاری سومین نشست کتابخوان در دبستان هاجر روستا و با معرفی شش کتاب خبر داد و اضافه کرد: در این دیدار دانش آموزان کتابدوست، خواندن کتاب های « مرزبان نامه»، «قصه های شب قرآنی»، «احترام»، «مهربان ترین پیامبر»، «بخشش» و «موشی که دختر شد» را پیشنهاد کردند.

این کتابدار در ادامه، به دیگر برنامه های این کتابخانه اشاره و خاطرنشان کرد: در ماه گذشته، قصه خوانی کتاب های «بوی سیب بهشتی» و « معصومین علیه السلام و کودکان» به مناسبت تولد امام حسین (ع)، معرفی و جمع خوانی کتاب های «ابوالفضل العباس (ع)» و «برادر من تویی» به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)» و جمع خوانی کتاب «مورچه ای که می خواست فیل باشد» نیز در کتابخانه برگزار شده است.

به گفته وی برپایی نمایشگاه کتاب «مهدویت» به مناسبت  نیمه شعبان، نمایشگاه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و برپایی کلاس حفظ و تدبر قرآن کریم به صورت هفتگی نیز از دیگر برنامه های این کتابخانه بوده است.

 

 

 

 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]