منو1
Untitled
1398/3/25 شنبه با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش علامرودشت برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش علامرودشت با هدف مشارکت حداکثری در جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد انجمن كتابخانه هاي عمومي بخش علامرودشت با حضور اعضاي انجمن تشكيل جلسه داد.

خلیل شادی بخشدار علامرودشت در این دیدار با اشاره به تأثیر برنامه های ترویجی کتابخوانی بر ضرورت ایجاد همدلی برای شرکت همه افراد در جشنواره کتابخوانی رضوی تأکید کرد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد نیز در ادامه این نشست با اشاره به  نیاز مردم به کتاب و کتابخوانی در بین مردم، به جایگاه ویژه شهرستان لامرد در ادوار گذشته جشنواره کتابخوانی رضوی اشاره کرد و خواستار تداوم حضور پرشور مردم لامرد در این جشنواره شد.

سید علی اصغر احمدی زاده خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت و نگاه ویژه به نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح ملی، باید شرایط شرکت همه مردم این بخش را فراهم کرد. به ویژه اینکه ماه مبارک رمضان یک فرصت برای اشاعه فرهنگ رضوی و همچنین به دنبال آن فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

وی ادامه داد: امسال تنوع در شیوه برگزاری و اجرای برنامه های این جشنواره بیشتر شده است و افراد به شیوه های مختلف می توانند در این جشنواره شرکت کنند؛ با توجه به اختصاص جوایز شهرستانی در جشنواره امسال، مشارکت حداکثری مردم این بخش در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی می رود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 97