منو1
Untitled


1398/3/26 يكشنبه هدهد سفید در جمع نوجوانان کازرون؛ کتابخانه عمومی شهید مدنی میزبان نشست نمایش نامه خوانی شد نشست نمایشنامه خوانی بخش کودک کتابخانه شهید مدنی با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه و با معرفی کتاب «هدهد سفید» برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، سعیده دهقانی کتابدار کتابخانه عمومی شهید مدنی در این خصوص گفت: سلسله نشست های نمایش نامه خوانی در بخش کودک کتابخانه این هفته به معرفی جلد اول کتاب هدهد سفید اختصاص یافت و کودکان ضمن اجرای نمایش بخشی از این کتاب، بخش هایی از این کتاب را جمع خوانی کردند.

این کتابدار از خوانش بخش «پایه سفر هستید؟» از این کتاب خبر داد و گفت: نمایشنامه ی این هفته با عنوان « نامه»  انتخاب شده از کتاب هدهد سفید بود که با نقش آفرینی شش نفر خوانش شد. این نمایش داستان کتابدار، کتابیار و تعدادی اعضا کودک در فضای کتابخانه است.

دهقانی در ادامه همچنین به جمع خوانی دو داستان از کتاب هدهد سفید اشاره کرد و گفت: «هفت خلاف کتابخانه ای» و داستان «دختر کلوچه های نخودچی» نوشته فرهاد حسن زاده بخش دیگری از هدهد سفید، بود که در حضور اعضا جمع خوانی شد. شعر خوانی شعر  «کتابخانه» سروده جعفر ابراهیمی از مجموعه هدهد سفید نیز بخش دیگر این برنامه بود.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 110