منو1
Untitled
1398/4/4 سه‌شنبه با همراهی کودکان کتابدوست عضو کتابخانه؛ حال خوش خواندن در کتابخانه عمومی سروش طنین انداخت کتابخانه عمومی سروش شهر فیروزآباد در دو هفته پایانی خردادماه با برگزاری ویژه برنامه های کتابخوانی پذیرای جمع بسیاری از کودکان عضو کتابخانه بود.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد، بخش کودک کتابخانه عمومی سروش شهر فیروزآباد در نیمه دوم خردادماه برنامه های مختلف کتابخوانی را با حضور اعضای کودک کتابدوست برگزار کرد.

نشست کتابخوان این بخش روز سه شنبه 28 خرداد و با معرفی شش کتاب برگزار شد. در این برنامه فاطمه زارعی کتابدار بخش کودک، کتاب «با کبوترهای گنبد» از مجموعه کتاب های نهمین جشنواره ی رضوی را معرفی کرد و در ادامه شیوا محمدی کتاب «روزی که مثل دیروز نبود»، پارمیس عسکری نژاد کتاب «شیرین چون عسل»، ملیکا حاجی زاده کتاب «کاش خانه های شکلاتی وجود داشتند»، یاشار محمودی کتاب «بوسه اهریمن» و هلما بهرامی کتاب «بند انگشتی» را با دوستان خود به اشتراک گذاشتند.


 

 نشست قصه گویی از کتاب «لطفا دست هایت را بشوی» نوشته تونی راس نیز روز یکشنبه 26خرداد در بخش کودک کتابخانه سروش برپا شد. داستان این کتاب دربارة اهمیت پاکیزگی برای کودکان است.

افزون بر این در نشست قصه گویی دیگری که روز 21 خردادماه برگزار شد، کودکان به داستان «درخت خشکیده» از مجوعه کتاب «هشت قصه از امام جواد(ع) گوش سپردند.

در همین راستا، کتابخانه عمومی سروش میزبان دو جمع خوانی کودکان بود. در دیدار نخست کودکان اشعار کتاب «کبوترها و آهوها» درباره زندگانی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را جمع خوانی کردند. این کتاب از مجموعه کتاب های ویژه نهمین جشنواره رضوی است.

در نشست دیگر نیز کتاب «ساختن یک پل جدید» نوشته وان یوان جمع خوانی شد.

کارگاه آموزش ساخت کاردستی و ایستگاه خلاقیت نیز برنامه دیگری بود که در هر دو هفته برگزار شد و اعضای کتابخانه سروش در این کارگاه شیوه ساخت جامدادی کاغذی و ساخت فیل با استفاده از مواد دورریختنی را آموزش دیدند.


 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 121