منو1
Untitled


1398/5/15 سه‌شنبه از خوانش نمایشنامه «آفتاب در حجاب» تا معرفی چهار کتاب خواندنی در نشست کتابخوان؛ ویژه برنامه های دهه کرامت در کتابخانه گنجینه معرفت برگزار شد کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر اردکان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت میزبان ویژه برنامه های کتابخوانی شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان، کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر سپیدان سومین نشست نمایشنامه خوانی را به مناسبت دهه کرامت و با خوانش نمایشنامه « آفتاب در حجاب» برگزار کرد.
در این نشست که روز یکشنبه 23 تیرماه و همزمان با هفته عفاف و حجاب برگزار شد، پنج نفر از بانوان نقش های این نمایشنامه را که روایتی است از زندگی حضرت زینب(س)، از کودکی تا عاشورا تا اسارت و تا وفات، خوانش کردند.

سهیلا مولایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان  در این نشست  ضمن گرامیداشت این ایام، با اشاره به طرح نمایشنامه خوانی گفت: نمایشنامه خوانی یکی از برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی است که از سال گذشته و با هدف معرفی سبک نمایشنامه و آشنایی با بهترین نمایشنامه ها در کتابخانه های عمومی برگزار شد. وی اضافه کرد:  نخستین نشست این برنامه در سپیدان با همکاری مدرسه شهید مهراب امینی اردکان با خوانش کتاب «پرنده آرزو» و دومین نشست نمایشنامه خوانی نیز با همکاری مهد کودک امید فردا با خوانش کتاب «پرتقال در جعبه ابزار» برگزار شده است.

در همین راستا نشست کتابخوان با موضوع بزرگداشت دهه کرامت نیز در بخش کودک کتابخانه گنجینه معرفت شهر اردکان برگزار شد که در این دیدار چهار  نفر از کودکان به معرفی و ارائه کتاب های مرتبط با دهه کرامت پرداختند.

در این نشست بهار آغازی کتاب «هشت قصه از امام رضا (ع)» نوشته حسین فتاحی، خانم آتنا جعفری کتاب «مهمان خراسان، مجموعه شعر درباره امام رضا(ع)» تألیف سعید بیابانکی، ستایش شفیعی کتاب «فاطمه و فاطمه» به قلم محمود پوروهاب و اسما خوشخرام کتاب «مژده گل» دیگر اثر محمود پوروهاب را به دوستان خود معرفی کردند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 129