منو1
Untitled
1398/4/31 دوشنبه به مناسبت دهه کرامت انجام شد؛ تقدیر فرماندار از بانوان باحجاب برتر عضو کتابخانه لارستان مراسم تقدیر از بانوان محجبه عضو کتابخانه لارستان به همراه مسابقه کتابخوانی از کتاب «فصل فیروزه» در لارستان برگزار شد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لارستان، در  مراسمی که با حضور فرماندار، معاونین و مسئولین و  بانوان فرهنگی شهرستان به مناسبت دهه کرامت و ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر برگزار شد، از تعدادی از دختران محجبه و عضو کتابخانه شهرستان تقدیر شد.
 جلیل حسنی فرماندار لارستان در این مراسم ضمن تبریک ایام مبارک دهه کرامت و روز دختر از اداره کتابخانه های لارستان  به جهت اهمیت ویژه به عفاف و حجاب  در شهرستان قدردانی کرد.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لارستان نقش دختران با حجاب را در مشارکت های اجتماعی و سیاسی و اقتصادی بیش از پیش دانست و گفت: بانوان  نه تنها در کنار مردان، بلکه پیش گام آن ها هستند؛ به طوریکه ساختن یک جامعه اسلامی مملو ازپویایی، نشاط، هنجارهای  اسلامی و ارزش های ملی و دینی منوط به حضور بانوان اثرگذار در جامعه است.

وی افزود: دختران ایران اسلامی قبل از اینکه با حجاب باشند، عفت، پاکدامنی و اصالت خود را که همان نشأت گرفته از عفت حضرت معصومه(س)است به جهانیان اثبات کرده اند و امروز موفقیت و پیروزی دختران عفیف خود را در عرصه های علمی-ورزشی و فرهنگی نه تنها در ایران، بلکه در اقصی نقاط جهان شاهدیم.

گفتنی است در در این مراسم کتاب «فصل فیروزه»  اثر برگزیده جشنواره رضوی معرفی شد و مسابقه ای از این کتاب برگزار شد که به چهار نفر از بانوان برگزیدگان این مسابقه  لوح سپاس و هدیه یادبود تعلق گرفت.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 78