منو1
Untitled
1398/6/10 يكشنبه به همت کتابخانه عمومی ابوریحان؛ مرحله سوم طرح جادوی کتاب‌ها در شیراز اجرا شد مرحله سوم طرح «جادوی کتاب‌ها» برای آشناساختن اصناف مختلف و واحدهای تجاری پیرامون کتابخانه ابوریحان با خدمات کتابخانه‌های عمومی اجرا شد.

  به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز، محمدرضا ابراهیمی مسئول کتابخانه عمومی ابوریحان با اعلام این خبر عنوان کرد: کتابخانه عمومی ابوریحان با هدف آشناساختن اصناف مختلف و واحدهای تجاری پیرامون کتابخانه عمومی  ابوریحان با خدمات کتابخانه‌های عمومی سومین مرحله طرح جادوی کتاب‌ها را برگزار کرد.

ابراهیمی با تصریح اینکه این طرح در  نخستین روز هفته دولت اجرا شد، افزود: در این برنامه افراد گوناگون از اقشار مختلف ضمن گفت‌وگوی رو در رو و با ارائه یک تراکت ویژه به استفاده از خدمات کتابخانه‌های عمومی، کتابخوانی و عضویت در کتابخانه ابوریحان، به‌همراه خانواده خود، ترغیب شدند. همچنین، تعدادی کتاب ‌یک‌صفحه‌ای و کتاب‌ کودک درنظرگرفته‌شده برای مخاطبان و فرزندان آنان به افراد علاقه مند اهدا شد.

این کتابدار خاطرنشان کرد: طرح جادوی کتاب‌ها از جمله طرح های ترویجی این کتابخانه برای جذب عضو و آشنایی هرچه بیشتر مردم با کتابخانه عمومی است که در مراحل مختلف ادامه خواهد یافت.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 106