منو1
Untitled
1398/6/11 دوشنبه باحضور کودکان روستا و منطقه عشایری جایدشت ؛ نشست های جمع خوانی قرآن کریم در کتابخانه عمومی اباعبدالله الحسین(ع) برگزار می شود یازدهمین نشست از سلسله نشست های ترتیل قرآن کریم با عنوان «بوی خوب خدا» در کتابخانه عمومی ابا عبدالله الحسین(ع) روستای جایدشت برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد، محمدحسین بهرامی کشکولی، کتابدار کتابخانه عمومی اباعبدالله الحسین(ع) روستای جایدشت از برگزاری نشست های جمع خوانی قرآن کریم ویژه گروه سنی کودک و نوجوان در کتابخانه خبر داد و گفت: یازدهمین نشست قرآنی از سلسله نشست های ترتیل قرآن کریم با عنوان «بوی خوب خدا» در کتابخانه عمومی اباعبدالله الحسین(ع) روستای جایدشت برگزار  شد .

این کتابدار با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر ضرورت ترویج قرآن کریم، عنوان کرد: قرآن کتاب هدایت بشر درتمام عصرهاست که اگر انس وآشنایی با آن در دوران شکل گیری شخصیت اتفاق بیفتد برکات بزرگی در زندگی خواهد داشت. کتابخانه عمومی جایدشت نیز به منظور آشنایی اعضای کودک کتابخانه با مفاهیم قرآنی، کلاس های آموزش قرآن کریم را در دستور کار دارد.

بهرامی با بیان اینکه در این نشست چندتن ازحافظان و قاریان کودک از روستا و عشایر اطراف جایدشت حضور داشتند، گفت: در یازدهمین نشست از برنامه «بوی خوب خدا» کودکان با چهار سوره از جزء سی ام قرآن کریم آشنا شدند و در پایان گوشه ای از شرح وتفسیر سوره ها جمع خوانی شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 84