منو1
Untitled


1398/7/6 شنبه با برگزاری ويژه برنامه های کتابخوانی؛ کتابخانه عمومی «گنجینه معرفت» حماسه دفاع مقدس را مرور کرد کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر اردکان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس میزبان ویژه برنامه های کتابخوانی شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان، سهیلا مولایی رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان از برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کتابخانه گنجینه معرفت خبر داد و گفت: برگزاری نمایشگاه  کتاب ویژه دفاع مقدس، دیدار با خانواده شاهد و جانبازان، اهدا لوح تقدیر به ایثارگران و برگزاری نشست کتابخوان تخصصی از جمله برنامه هایی بود که همزمان با ایام دفاع مقدس در کتابخانه برگزار شد.  

مولایی با اشاره به نشست کتابخوان تخصصی دفاع مقدس گفت: این نشست روز سه شنبه دوم مهرماه و همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار شد که در آن شش نفر از بانوان به معرفی کتاب هایی دفاع مقدس پرداختند.

او افزود: کتاب های «شهید فهمیده» اثر محمدرضا اصلانی، «من زنده ام » نوشته معصومه آباد، «شهید بروجردی» به قلم نوشته ابراهیم حسن بیگی، «شهید صیاد شیرازی» اثر داوود بختیاری، «یادت باشد» از محمدرسول ملاحسنی و «دختر سینا» نوشته بهناز ضرابی زاده آثاری بود که در این دیدار به دست بانوان دوستدار کتاب معرفی شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان همچنین خاطرنشان کرد: پس از اجرای این نشست، کتابداران کتابخانه عمومی با حضور در جمع خانواده شهدا و جانبازان به آن ها ادای احترام کردند. در این دیدار، جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان، سرهنگ فداکار رئیس انتظامی شهرستان سپیدان، حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، رئیس اداره ثبت احوال سپیدان و جمعی از کارکنان سایر ادارات نیز حضور داشتند.

 

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 61