منو1
Untitled
1398/8/20 دوشنبه برنامه ریزی مسئولان برای گرامیداشت هفته کتاب در ممسنی؛ انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی تشکیل جلسه داد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی با هدف تشریح برنامه های هفته کتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی با موضوع برنامه های هفته کتاب به ریاست رحمت الله فرامرزی معاون فرماندار و با حضور کارشناسان ادارات آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کتابخانه‌های عمومی  و کانون پرورش فکری برگزار شد.

رحمت الله فرامرزی معاون فرماندار در این جلسه با تأکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی خواستار همکاری تمامی سازمان ها در برگزاری برنامه های هفته کتاب شد. وی با اشاره به آسیب ها و نقاط ضعف فضای مجازی گفت: فضای مجازی ریشه ای و اصولی نیست و باید  فرهنگ دوری از فضای مجازی و آشنایی با کتاب و کتابخوانی در جامعه نهادینه شود که هفته کتاب بهترین فرصت است.

سید صدرالله حسینی، کتابدار کتابخانه عمومی استاد شهید مطهری نیز در این جلسه در پیش بودن برنامه های هفته کتاب را  فرصتی مناسب جهت معرفی اهمیت و جایگاه والای مطالعه و کتابخوانی برشمرد و ابراز امیدواری کرد بتوان از این فرصت در راستای گسترش بیش از پیش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در شهرستان بهره بگیریم.

او با اشاره به فعالیت های کتابخانه های عمومی خاطرنشان کرد: کتابخانه های عمومی شهرستان برای هفته کتاب برنامه ریزی گوناگون داردکه این مهم با همکاری دستگاه ها به ثمر می نشیند. در تلاشیم که با اجرای برنامه های مردمی و معرفی خدمات کتابخانه های عمومی، ارتباط کتابخانه و مردم را بیشتر کنیم.

گفتنی است اجرای برنامه هایی همچون «انتخاب نویسنده و بهترین آثار نویسندگان بومی»، «کارگاه آموزش کتابداران» و «مسابقه کتابخوانی» همچنین انجام تبلیغات شهری هفته کتاب و پرداخت اعتبارات نیم درصد کتباخانه های عمومی از جمله مصوبات این دیدار بود.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 35