منو1
Untitled

1398/9/7 پنجشنبه با امضای طوماری در جایدشت انجام شد؛ تشکر کودکان عشایری فارس از خدمات کتابخانه های عمومی کودکان ونوجوانان روستایی وعشایری جایدشت با امضای طوماری از نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و خدمات کتابخانه روستای جایدشت تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، محمدحسین بهرامی مسئول کتابخانه عمومی اباعبدالله الحسین(ع) با اعلام این خبر عنوان کرد: کودکان و نوجوانان روستای جایدشت به منظور سپاسگزاری از نهاد کتابخانه های عمومی کشور در تنها پایگاه اجتماعی و فرهنگی منطقه گرد هم آمده و طوماری را تهیه وامضا کردند.

این کتابدار با اشاره به اینکه این اقدام کودکان در پی ارسال عروسک و اسباب بازی های فکری به این منطقه محروم انجام شد،  گفت: این اقدام، بهانه ای برای حضور حداکثری کودکان در کتابخانه عمومی روستا شده وکودکان ونوجوانان روستایی و عشایری که قبلا چنین امکاناتی درکتابخانه نداشتند بسیار خوشحال هستند.

بهرامی با تصریح اینکه امضای این طومار و قدردانی بچه ها از کتابخانه در حاشیه برنامه جمع‌خوانی و معرفی چهار جلد کتاب هدهد سفید و مسابقه پرسش و پاسخ از کتاب  ها انجام شد، خاطرنشان کرد: در این گردهمایی کودکان ونوجوانان روستایی وعشایری جایدشت، داستان های «کمک آقای مهربان و دیو شکمو» از جلد اول کتاب هدهد سفید «خوشا شیراز و نویسندگانش» و  «زیرزبان ماچیست؟» و «راهنمای سفر اکتشافی به دنیای عددها وکتاب ها» از جلد دوم جمع خوانی شد.

به گفته وی همچنین «خاطرات کتابدار» و پیشنهاد جلد سوم از کتاب های هدهد سفید و داستان ماجرای «اولین کتابی که خریدم» از جلد چهارم کتاب هدهد سفید توسط اعضای کتابخانه جمع خوانی و به اشتراک گذاشته شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 47