منو1
Untitled

1398/9/9 شنبه حال خوش خواندن سپیدانی‌ها در هفته کتاب هفته کتاب در پاییز سرد سپیدان داغ‌تر از همیشه برگزار شد ویژه برنامه های هفته کتاب در دو کتابخانه عمومی «گنجینه معرفت» و «قاضی بیضاوی» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، دو کتابخانه عمومی «گنجینه معرفت» شهر اردکان و «قاضی بیضاوی» شهر بیضا در ایام گرامیداشت بیست و هفتمین هفته کتاب با اجرای ویژه برنامه های گوناگون میزبان دوستدار کتاب شدند.

کتابداران شهرستان سپیدان در آغازین روزهای هفته کتاب با حضور در گلزار شهدا به مقام بلند شهادت ادای احترام کردند.  این برنامه در روز پنجشنبه 23 آبان با حضور کتابداران وکارکنان دیگر ادارات برگزار شد.

در اولین روز از بیست هفتمین دوره گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی همسایگان کتابخانه گنجینه معرفت از کتابخانه بازدید کردند و ضمن تبریک هفته کتاب به کتابداران، کتاب «از حال بد به حال خوب» را جمع خوانی کردند.

اجرای طرح «آبانگان برشنه» برنامه دیگر سپیدان بود که در دومین روز هفته کتاب با حضور مسئولان سپیدان و مردم روستای برشنه در کتابخانه گنجینه معرفت شهر اردکان برگزار شد؛  در این دیدار همچنین از شعار این برنامه با عنوان «علم در خدمت صلح و دوستی با کتاب» رونمایی شد.

در هفته کتاب دانش آموزان مهمان ثابت کتابخانه عمومی گنجینه معرفت بودند. دانش آموزان مدارس شهیدقیصری، شهید توسلی، شهیدمددالهی، شهیدفاضلی و شهید ابراهیمی با حضور در کتابخانه ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه و بخش کودک و آشنایی با کتاب های مرجع، در برنامه های قصه گویی، بلند خوانی و جمع خوانی شرکت کردند.

در نشستی دیگر کتاب «گنجشک گرسنه» درحضور  دانش آموزان کتابدوست مدرسه شهید ابراهیمی بلندخوانی  شد.

 نوآموزان مهدهای کودک قرآن تبسم و یاسین نیز با حضور در کتابخانه گنجینه معرفت در نشست قصه گویی کتاب  های «ماجرای آدم کوچولو» و «دماغ سوخته میخریم»  شرکت کردند.

 افزون بر این در کتابخانه گنجینه معرفت مسابقه نقاشی با موضوع کتاب و خانواده برگزار شد. در پایان این مسابقه که بیش از 50 نفر شرکت داشتند، به برگزیدگان هدایای یادبود اهدا شد.

در همین رایتا مسابقه نقاشی با موضوع کتاب و کتابخوانی ویژه کودکان نیز در کتابخانه عمومی قاضی بیضاوی شهر بیضا  برگزار شد.

 

در هفته کتاب همچنین دانش آموزان مدارس شهید بردبار تنگ خیاره، علی یار، شهید آباد، علی آباد، شهید صیاد بانشی و مدرسه فاطمه الزهرا بیضا نیز با حضور در کتابخانه عمومی قاضی بیضاوی حال خوش خواندن را تجربه کردند. همچنین نشست هم اندیشی کتابخانه قاضی بیضاوی و معلمان مدرسه ابتدایی شهید آباد نیز در هفته کتاب برگزار شد.

 

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 52