منو1
Untitled1398/10/1 يكشنبه به همت کتابخانه شهید خبازی برگزار شد؛ کارگاه تخصصی مطالعه و کتابخوانی در سعادت شهر کارگاه مطالعه و کتابخوانی و معرفی کتاب های برتر ویژه دانش آموزان سعادت شهری به همت کتابخانه شهید خبازی برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد، کتابخانه عمومی شهید خبازی سعادت شهر با همکاری هنرستان فنی و حرفه ای سمیه در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و در محل هنرستان فنی سمیه، کارگاه تخصصی مطالعه و کتابخوانی برگزار کرد.

عبدالحسین رحیمی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پاسارگاد ضمن حضور در این مراسم با اشاره به اهمیت کتاب و جایگاه کتابخانه های عمومی گفت: مدارس باید با کتابخانه های عمومی ارتباط تنگاتنگی داشته باشند تا دانش آموزان علاوه بر مطالعه کتاب های درسی به مطالعه غیر درسی هم بپردازند.

سلمان جهانگیر، مسئول کتابخانه عمومی شهید خبازی سعادت شهر نیز در این کارگاه به معرفی  بخش های مهم کتابخانه پرداخت و شیوه های نوین مطالعه و کتابخوانی و راه و روش صحیح مطالعه را به دانش آموزان آموزش داد؛ همچنین کتاب های «کتابخانه آموزشگاهی و نقش آن در ایجاد عادت به مطالعه» نوشته توران میرهادی و «شیوه های مطالعه» نوشته رالف سی استیکر را معرفی کرد.

در ادامه این مراسم نیز فاطمه ارشدی نویسنده بومی شهرستان  به معرفی کتاب «یاس خوشبوی یاسین، طرحی نو و رمان گونه از زندگی حضرت فاطمه زهرا (س)» از آثار خود را معرفی کرد. در پایان این مراسم همچنین به دانش آموزان فعال در حوزه  کتابخوانی جوایزی اهدا شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 28