منو1
Untitled

1398/10/1 يكشنبه پرسه در کوچه پس کوچه های کودکی به میزبانی یارمهربان؛ دانشجویان شیرازی مهمان کتابخانه کودکان یارمهربان بودند دانشجویان دانشگاه فرهنگیان با حضور در کتابخانه کودکان یارمهربان ساعتی را با کودکی گذراندند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز، گروهی از دانشجویان و اساتید رشته ادبیات کودک و نوجوان دانشگاه فرهنگیان از کتابخانه کودکان یار مهربان بازدید کردند و در نشستی فرهنگی با حضور زهرا فرشاد ، نویسنده حوزه کودک و نوجوان شرکت کردند.

محبوبه خراسانی نسب، مسئول کتابخانه عمومی کودکان یار مهربان، در این دیدار بخش های مختلف کتابخانه را به دانشجویان معرفی کرد، سپس خدمات فنی، برنامه های کتابخانه عمومی برای اعضا، ویژگی های رده سنی مختلف، برترین نویسنده های کودک و نوجوان، شاعران برجسته این گروه سنی، جشنواره های مختلف  در حوزه کتاب و کتابخوانی از جمله جشنواره هدهد سفید، جشنواره قصه گویی، جشنواره  کتابخوانی رضوی و اهمیت نشست های کتابخوان را یاد آور شد.

این بازدید با برگزاری کارگاه «از سیر تا پیاز نویسندگی و نویسنده شدن» با تدریس زهرا فرشاد نویسنده کودک و نوجوان شیرازی همراه بود. فرشاد تجربیات خود را بازگو کرد و به معرفی کتاب های خود پرداخت.

اجرای شعر «کتاب» و همخوانی دانشجویان و قصه گویی داستان  «سه پروانه کوچولو» ترجمه نعیمه درویشی از دیگر بخش های این برنامه بود.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 25