منو1
Untitled
1398/10/3 سه‌شنبه در آخرین هفته پاییز؛ کتابخانه عمومی پروین اعتصامی ارسنجان با دو نشست کتابخوان به استقبال زمستان رفت سعیده خادمی مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی ارسنجان از برگزاری دو نشست کتابخوان و کلاس های احکام و حفظ و تدبر قرآن کریم در هفته آخر آذرماه خبر داد.

به گزارش اداره كتابخانه های عمومی شهرستان ارسنجان، سعیده خادمی مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی ارسنجان با اشاره به برنامه های هفته گذشته این کتابخانه عنوان کرد: در آخرین هفته پاییز و با حضور اعضا، دو نشست کتابخوان و کلاس های احکام و حفظ و تدبر قرآن کریم در کتابخانه برگزار شد.

او تصریح کرد: در نشست کتابخوان کتابخانه ای که در روز چهارشنبه 27 آذر در کتابخانه برگزار شد، اعضای نوجوان کتاب های «سپید دندان»، «بازگشت شیرین»، «مرزبان نامه» و «مهربان ترین پیامبر» را معرفی کردند؛ همچنین نشست کتابخوان مدرسه ای کتابخانه نیز روز شنبه  30 آذر در مدرسه ابتدایی هاجر(س) برگزار شد، که حاصل آن معرفی کتاب های «زال و سیمرغ»، «لبخندهای کشمشی»، «اسب سحرآمیز» و «پول خدا» بود.

 این کتابدار اشاره به تشکیل  کلاس احکام خوانی افزود: این نشست با خوانش کتاب «گلستان احکام» در کتابخانه برگزار شد. این در حالی است که کتابخانه پروین اعتصامی روزهای شنبه و چهارشنیه هر هفته با برگزاری کلاس حفظ و تدبر قرآن کریم میزبان علاقه مندان است.

خادمی خاطرنشان کرد: حسن ختام برنامه های آذرماه، «حافظ خوانی» بود که به مناسبت شب یلدا برنامه و با استقبال خوب اعضا برگزار شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 20