منو1
Untitled

1398/10/3 سه‌شنبه به همت کتابداران کتابخانه سروش فیروزآباد انجام شد؛ وداع با پاییز هزار رنگ با برنامه های متنوع فرهنگی گرامیداشت هفته پژوهش، نشست کتابخوان و ویژه برنامه شب یلدا از جمله برنامه های برگزار شده در کتابخانه سروش فیروزآباد در آخرین روزهای پاییز بود.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد، در آغازین روز از هفته پایانی پاییز، نمایشگاهی از کتاب های با موضوع پژوهش در کتابخانه سروش برگزار شد و کتابهای مرتبط با این موضوع در معرض دید مراجعه کنندگان قرار گرفت.

نشست کتابخوان مدرسه ای با همکاری دبستان شهید طلوع از دیگر برنامه های این کتابخانه بود. در این برنامه تکتم سراج کتابدار کتابخانه سروش فواید مطالعه و کتابخوانی برای کودکان و همچنین تاثیرات مثبت آن در زندگی آینده آنها را بیان کرد و سپس پنج کتاب توسط دانش آموزان معرفی شد.

این در حالی است که به منظور گرامیداشت روز پژوهش برنامه ی پرسش و پاسخ پژوهشی با همکاری دبیرستان پروین اعتصامی در کتابخانه اجرا شد. در این برنامه به سوالات پژوهشی دانش آموزان در مورد کتابخانه ها و نحوه اداره و مدیریت آنها توسط کتابدار کتابخانه سروش پاسخ داده شد.

قصه گویی از کتاب «خوش آمدی آدم برفی» نوشته ی پرویز کلانتری دیگر برنامه اجرا شده در کتابخانه سروش در روزهای پاییزی بود.

ویژه برنامه ی جشن یلدا با همکاری مهد کودک و پیش دبستانی آل یاسین آخرین برنامه فصل گاییز این کتابخانه بود که در این برنامه مفهوم آیین شب یلدا و علت گرامیداشت آن توسط فاطمه زارعی دیگر کتابدار کتابخانه سروش برای بچه ها تشریح شد. شعر خوانی، قصه گویی از کتاب قصه های «شب چله» و «قصه ی ننه ی سرما« از دیگر برنامه های این جشن بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 32