منو1
Untitled
1398/10/10 سه‌شنبه ویژه برنامه های کتابخوانی هفته آخر پاییز در کتابخانه بیضا؛ کتابخانه عمومی قاضی بیضاوی با گرمای کتابخوانی به پیشواز فصل آخر رفت قصه خوانی، جمع خوانی و جشن یلدا در بخش کودک کتابخانه عمومی قاضی بیضاویدر هفته آخر پاییز برگزار شد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان در آخرین روز از فصل پاییز  برنامه قصه خوانی از کتاب «بوسه هایی برای بابا» و جمع خوانی «قصه های شب چله» همراه با بحث و تبادل نظر با کودکان در راستای پرورش قوه تخیل و تفکر و حس زیبایی شناسی در  بخش کودک کتابخانه برگزار شد.

 در برنامه ای دیگر، دانش آموزان مدارس سما و عفاف از بخش های مختلف کتابخانه عمومی قاضی بیضاوی دیدن کردند. کبری زارع کتابدار کتابخانه عمومی قاضی بیضاوی در این برنامه درباره  اهمیت مطالعه، نحوه استفاده از کتابخانه، خدمات کتابخانه عمومی، شرایط عضویت و نقش کتابهای مرجع در پژوهش و آموزش توضیحاتی ارائه داد.

در همین راستا، برگزاری جشن یلدا به منظور بزرگداشت و تأکید بر فرهنگ کهن ایران، با همکاری و حضور مربیان و دانش آموزان مدرسه دخترانه ابتدایی شهید باصری شهر بیضا از دیگر برنامه های این کتابخانه بود. در این نشست شعرخوانی «اتل متل زمستون» و اشعار سروده شده دانش آموزان و روایت داستانی از شاهنامه فردوسی انجام شد.

فعالیت های کاردستی، روزنامه دیواری و کلاس های نقاشی از دیگر برنامه های این کتابخانه بود. همچنین در راستای تقویت نویسندگی، کارگاه انشانویسی با موضوع کتابخانه و کتابخوانی تشکیل شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 9