منو1
Untitled1398/10/11 چهارشنبه همزمان با هفته سوادآموزی انجام شد؛ همکاری کتابخانه های عمومی و نهضت سواد آموزی در شهرستان کازرون به مناسبت گرامیداشت هفته سوادآموزی جمعی از آموزش دهندگان و سوادآموزان از کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون بازدید کردند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، کتابخانه عمومی شهید آیت الله مدنی کازرون در هفته سوادآموزی میزبان جمعی از آموزش دهندگان و سوادآموزان نهضت سوادآموزی بود. در این بازدید سعیده دهقانی کتابدار کتابخانه، درباره کتابخانه عمومی، منابع و موضوعات مختلف موجود در کتابخانه، فعالیت ها، برنامه های فرهنگی و نحوه عضویت در کتابخانه توضیحاتی ارائه داد و نوسوادان از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند.

در ادامه، این کتابدار کتاب «مهارت های زندگی» نوشته حسین خنیفر را برای بازدیدکنندگان معرفی کرد و ده مهارت معرفی شده در کتاب مذکور جمع خوانی شد.

به همین مناسبت جمعی از آموزش دهندگان و سوادآموزان کوه چنار نیز از کتابخانه عمومی شهید آیت الله مطهری قائمیه بازدید کردند.  در این دیدار، نوسوادان با بخش های مختلف کتابخانه آشنا شدند. در ادامه حسین مشایخی، مسئول کتابخانه در خصوص نحوه جستجوی کتاب، خدمات مرجع، نحوه ی عضویت، انواع خدمات و انواع منابع در کتابخانه توضیحاتی ارائه داد و مربیان و سوادآموزان به صورت رایگان به عضویت کتابخانه درآمدند.

نوسوادان شهرهای کنارتخته و نودان نیز در هفته سواد آموزی با حضور در کتابخانه های عمومی ولیعصر (عج) کنارتخته و حضرت مهدی (عج) نودان با خدمات کتابخانه های عمومی آشنا شدند. این بازدید ها  با نشست جمع خوانی ویژه نوسوادان همراه بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 20