منو1
Untitled

1398/10/14 شنبه در آغاز فصل سرد؛ کتابخانه ی عمومی سروش با برنامه های کتابخوانی به استقبال زمستان رفت برپایی نمایشگاه کتاب و نشست کتابخوان مدرسه ای، جشن یلدا و ایستگاه خلاقیت شروع فعالیت های زمستانه کتابخانه عمومی سروش فیروزآباد بود.

به گزارش اداره کتابخانه های شهرستان فیروزآباد، روز شنبه 30 آذرماه ویژه برنامه گرامیداشت یلدا به همت کتابخانه عمومی سروش شهر فیروزآباد با همکاری دبستان رازی در این دبستان برگزار شد. در این برنامه فاطمه زارعی، کتابدار این کتابخانه برنامه خود را با خواندن شعر یلدا برای دانش آموزان شروع کرد و سپس فلسفه شب یلدا و علت گرامیداشت آن  را برای دانش آموزان بیان نمود؛ در این نشست همچنین دانش آموزان کتابخوان، به قصه «شب یلدا و ننه سرما» گوش دادند.

در اقدامی دیگر روز دوشنبه دوم دی ماه ایستگاه خلاقیت و قصه گویی با همکاری مهدکودک عصر دانش برگزار شد. در این برنامه ضمن قصه گویی از کتاب «کیسه در بسته» از افسانه شعبان نژاد، کاردستی بادبادک را به بچه ها آموزش داد .

همچنین روز سه شنبه سوم دی ماه نمایشگاه کتاب «بخوانیم = بدانیم» در کتابخانه سروش برپا شد. در این نمایشگاه که رمان های کمتر خوانده شده در معرض دید اعضا قرار گرفت؛ کتاب هایی همچون «سید بغداد»، «سرگشته راه حق»، «جاده سفید»، «چشم اسب»، «قلعه»، «گریز دلپذیر» و... به نمایش در آمد .

در همین راستا روز چهارشنبه چهارم دی ماه نیز  نشست کتابخوان مدرسه ای با همکاری مدرسه شهید قاسم زاده برگزار شد. در این برنامه فاطمه زارعی، کتابدار کتابخانه سروش ضمن دعوت از دانش آموزان برای حضور در کتابخانه ها از فواید مطالعه کتاب صحبت و کتاب «موش پرخور» از منوچهر کی مرام را به آنها معرفی کرد. سپس آتنا معصومی نیا کتاب «دخترک بند انگشتی»، کیانا دهقان کتاب «بابا بزرگ مهربان»، زهرا جعفر زاده کتاب «داستان ماشین ها» و یاشگین افشاری کتاب «چرا پدر بزرگ پیر شد» را به هم کلاسی های خود معرفی کردند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 31