منو1
Untitled1398/10/21 شنبه نامت ماندگار سردار کتابخانه های کازرون یاد و نام سردار شهید قاسم سلیمانی را زنده نگه داشتند کتابخانه آیت الله مدنی کازرون با برگزاری مراسم عزاداری، نشست کتابخوان و نمایشگاه کتاب با سردار دل ها وداع کردند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، روز سه شنبه 17 دی ویژه برنامه ای در کتابخانه آیت الله مدنی به یاد سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شد. در این برنامه که با بازدید دانش آموزان همراه بود کتابدار کتابخانه در خصوص زندگی و شهادت آن سردار بزرگ برای دانش آموزان سخن گفت.

در کلاس قرآن ویژه کودکان روز چهارشنبه 18 دی، مراسم سوگواری جهت بزرگداشت مقام شهید سردار قاسم سلیمانی برای اعضای خردسال کتابخانه برگزار شد. در این کلاس، مربی قرآن از رشادت ها و شجاعت های این سردار بزرگ اسلامی برای کودکان سخن گفت.

روز پنج شنبه 19دی جمعی از اعضای نوجوان کتابخانه شهید آیت الله مدنی کازرون با شرکت در نشست کتابخوان یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتند. در این نشست «سعیده دهقانی» کتابدار کتابخانه، کتاب «قصه ی دلبری» را معرفی نمود، «زینب نظریه» عضو نوجوان خلاصه ای از این کتاب را  برای حضار قرائت کرد و مجموعه کتاب های مدافع حرم با عناوین« چشمان یعقوب» ، «بادیگارد» و «مثل نسیم» معرفی شد. در ادامه زندگی نامه سردار شهید سلیمانی به صورت جمع خوانی قرائت شد.

 در همین راستا، نمایشگاهی چند روزه از منابع موجود با موضوع شهدای مدافع حرم مزین به تمثال سردار شهید قاسم سلیمانی در این کتابخانه برپا شده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 31