منو1
Untitled1398/10/21 شنبه به همت کتابداران فیروزآبادی؛ برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های فیروزآباد برگزار شد کتابخانه های عمومی سروش و شهید جابر قربانی فیروزآباد برنامه های حافظ خوانی، قصه گویی، نشست کتابخوان، کارگاه خلاقیت را در هفته دوم دی برگزار کردند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد، روز شنبه 7 دی ماه برنامه حافظ خوانی با همکاری کتابخانه عمومی سروش در دبستان حضرت رقیه(س) برگزار شد. در این برنامه ابتدا کتابدار کتابخانه سروش به معرفی و شناساندن شخصیت حافظ به دانش آموزان پرداخت، سپس یکی از دانش آموزان یکی از غزلیات حافظ را برای دیگر دانش آموزان خواند.

روز یکشنبه 8 دی ماه برنامه ی قصه گویی از کتاب «روزی که آموس بیمار شد» از سوی لیلا خسروی در بخش کودک کتابخانه سروش و برای دانش آموزان کلاس دوم مدرسه حضرت سمیه(س) اجرا شد.

همچنین دوشنبه نهم دی ماه برنامه ایستگاه خلاقیت با همکاری دبستان روزبه برگزار شد. در این برنامه فاطمه زارعی، کتابدار کتابخانه سروش به آموزش ساخت اوریگامی قایق به دانش آموزان کلاس اول پرداخت. در همین راستا خوانش کتاب «قورباغه چاه نشین» نیز در دهم دی ماه اجرا شد.
نشست کتابخوان ویژه ی معلمان دبستان سما دیگر برنامه این کتابخانه بود که روز چهارشنبه 11 دیماه اجرا شد. در این نشست که به معرفی کتاب های تربیتی کودکان و نوجوانان اختصاص یافت؛ فاطمه زارعی، کتابدار کتابخانه سروش کتاب «الفبای تربیت فرزند»، منصوره تاجیکی کتاب «365 نکته تربیتی برای کودکان و نوجوانان»، درنا مهرکی کتاب «اسلام و تربیت کودکان» ، مهسا مرزبان کتاب «تربیت کودک در جهان امروز» و زهرا فرجام  کتاب «رازهایی ساده برای تربیت یک پسر موفق» را معرفی کردند.

در همین راستا، در کتابخانه عمومی شهید جابر قربانی میمند روز چهارشنبه 11 دی ماه برنامه قصه گویی از کتاب «مرغ سرخ پاکوتاه» برای نوآموزان مهد کودک آیلین اجرا شد و سپس کودکان به مناسبت روز پرستار طرح های مربوط به این روز را رنگ آمیزی کردند. روز پنجشنبه 12 دی ماه نیز کارگاه خلاقیت در کتابخانه برپا شد. در این کارگاه که با حضور تعدادی از اعضا کودک کتابخانه همراه بود، کارگاه ساخت کاردستی برگزار شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 39