منو1
Untitled
1398/10/21 شنبه به ریاست فرماندار شهرستان؛ انجمن کتابخانه های عمومی ارسنجان تشکیل جلسه داد چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ارسنجان با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی  شهرستان ارسنجان، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ارسنجان روز چهارشنبه  یازدهم دی ماه به ریاست محمدباقر کاظمی، فرماندار شهرستان در محل فرمانداری و با حضور اعضا برگزار شد. همکاری بیشتر دهیاران دو روستای کتک و جمال آباد در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی با کتابخانه و تشکیل جلسه با بخشدار و دهیاران در راستای رفع مسائل و مشکلات کتابخانه های روستایی از مصوبات این دیدار بود.

محمدباقر کاظمی،  فرماندار  شهرستان ارسنجان در این دیدار پیرامون کتاب و کتابخوانی و نقش موثر آن در زندگی بشر وتوسعه و تحول جامعه صحبت کرد و گفت: از کودکی انس و ارتباط با کتاب را باید به کودکان آموخت تا در جوانی و هنگام مواجهه با مشکلات، مطالعه بتواند به آنها کمک کند.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان افزود: با توجه با اینکه ارسنجان به شهر کاتبان وحی مشهور است انتظار می رود تا کتاب و کتابخوانی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود. وی از عملکرد کتابخانه های شهرستان قدردانی کرد.

زهرا ابراهیمی؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ارسنجان نیز در این دیدار  گزارش کاملی از برنامه های اجرا شده توسط کتابخانه ها در هفته کتاب و کتابخوانی ارائه کرد و از همکاری اعضای  انجمن به خصوص اداره آموزش و پرورش در این زمینه قدردانی کرد و به بیان مسائل و مشکلات کتابخانه های روستایی پرداخت.

در ادامه جلسه اعضای انجمن، دیدگاه های خود را در خصوص توسعه کتاب و کتابخوانی در شهرستان بیان کردند.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 30