منو1
Untitled


1398/10/24 سه‌شنبه به یاد سردار ویژه برنامه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در استهبان برگزار شد کتابداران استهباناتی با شرکت در مراسم ویژه شهادت سردار سلیمانی یاد و خاطره این بزرگمرد را زنده نگه داشتند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان استهبان،کتابخانه عمومی محقق العلما، مراسم ویژه ای را به مناسبت شهادت این بزرگمرد برگزار کرد.

در این مراسم که چهارشنبه شب 1398/10/18در حسینیه گلزار شهدای امامزاده پیرمراد این شهرستان برگزار شد، هیئت رزمندگان اسلام، تعدادی از بسیجیان و کتابداران حضور داشتند.

در این مراسم عباس مصدقی معلم بازنشسته، بسیجی و رزمنده مدافع حرم که خود از نزدیک سردار سلیمانی را در سوریه ملاقات کرده است، ضمن اشاره به سخنان رهبری در مورد ایشان، مبنی بر شجاعت، تدبیر و اخلاص سردار، نکاتی در مورد رشادت ها و دلیری های وی ایراد نمود.

وی عنوان کرد: سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب ترین چهره های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با ظلم شناخته می شود و حرکت این شهید برای عزت و عظمت اسلام و مظلومان جهان بود.

مصدقی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی با حضور پررنگش در سوریه، عراق و لبنان و 8 سال دفاع مقدس به عنوان اسوه و الگوی مبارزه به شمار می رفت افزود: امنیت امروز ایران و منطقه حاصل رشادت های شهید قاسم سلیمانی است.

در طی این نشست کتاب الهی نامه نوشته فاطمه رعیت نژاد که مجموعه خاطرات اولین شهید مدافع حرم شهرستان استهبان، حاج محسن الهی است،  توسط دالوند بسیجی و مداح اهل بیت معرفی گردید.

این مراسم با عزاداری و مداحی به پایان رسید.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 36