منو1
Untitled


1398/10/29 يكشنبه در واپسین روزهای دی ماه؛ در کتابخانه گنجینه دانش شهر قیر نشست جمع خوانی و نشست مطالعاتی برگزار شد در راستای ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، کتابخانه گنجینه دانش شهر قیر نشست جمع خوانی و نشست مطالعاتی برگزار کرد.

به گزارش اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان قیروکارزین، کتابخانه عمومی گنجینه دانش شهر قیر در راستای ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین تمامی اقشار جامعه ویژه برنامه های مختلفی با موضوعات متنوع برگزار می نماید.

ملیحه رحیمی مسئول کتابخانه عنوان کرد: در روز سه شنبه 24 دی ماه این کتابخانه، جمع خوانی کتاب «ایمنی در خانه» از کتابهای برتر دی ماه، با همکاری دارالقرآن سراج در محل کتابخانه برگزار کرد. هدف از اجرای این برنامه، آموزش ایمنی، اعتماد به نفس و احترام به کودکان بود. این برنامه همراه با قصه گویی و بازدید از بخش کودک کتابخانه همراه بود.

برنامه دیگر برگزار شده نشست مطالعاتی کتاب «چهل نامه کوتاه به همسرم» نوشته نادر ابراهیمی بود که با حضور اعضا و علاقمندان در در روز چهارشنبه 25 دی ماه برگزار شد. این نشست مطالعاتی با استقبال اعضا و علاقمندان روبرو گردید.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 21