منو1
Untitled


1398/11/5 شنبه در ایام فاطمیه؛ داستان زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) در سعادت شهر روایت شد کتابخانه شهید خبازی سعادت شهر به مناسبت ایام فاطمیه مسابقه رنگ آمیزی و جلسه مطالعاتی برگزار کرد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد، کتابخانه شهید خبازی سعادت شهر به مناسبت ایام فاطمیه، ایام سوگواری و شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، برنامه های متعددی برگزار کرد.

سلمان جهانگیر، مسئول کتابخانه عمومی شهید خبازی اعلام کرد: مسابقه رنگ آمیزی به مناسبت این ایام مخصوص کودکان و  خردسالان برگزار شد. در این برنامه یک برگ رنگ آمیزی که نحوه شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را نشان می داد به کودکان داده و کودکان این برگه های رنگ آمیزی را به سلیقه خودشان رنگ آمیزی کردند. در آخر هم به سه برگزیده جوایزی اهدا گردید.

وی ادامه داد: برنامه بعدی که در کتابخانه عمومی شهید خبازی به مناسبت ایام فاطمیه اجرا گردید جلسه مطالعاتی با حضور اعضای کتابخانه بود. در این برنامه مسئول کتابخانه شهید خبازی ضمن تسلیت این ایام به اعضای کتابخانه از ولادت تا شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)را خیلی خلاصه و مختصر بیان نمودند و از اعضا خواستند که زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) را الگو و سرمشق زندگی خودشان قرار دهند.

سپس جهانگیر کتابی با عنوان «مادر آفتاب، روایت داستانی زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س)» نوشته مهر السادات معرک نژاد را معرفی و توضیحاتی درباره این کتاب ارائه داد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 42