منو1
Untitled
1397/10/4 سه‌شنبه همزمان با هفته پژوهش؛ کتاب «آب چال» در جمع دانش آموزان اقلیدی معرفی شد مسئول کتابخانه عمومی صادق آل محمد(ع) شهر اقلید از برگزاری نشست معرفی کتاب «آب چال» در کتابخانه به مناسبت هفته پژوهش خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی اقلید، صدیقه شریفی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی اقلید و مسئول کتابخانه عمومی امام صادق (ع) در این خصوص گفت: به مناسبت هفته پژوهش  کتابخانه صادق آل محمد(ع) میزبان دانش آموزان دبستان دخترانه «بچه های ایران» بود. در این دیدار ضمن بازدید آموزان از بخش های مختلف کتابخانه و برگزاری مسابقه نقاشی، کتاب آب چال با موضوع اهمیت آب دانش آموزان معرفی شد.

شریفی با بیان اینکه کودکان باید محیط زیست و خطراتی که آن را تهدید می کند آشنا باشند، گفت: با آموزش درست زیستی و رفتار صحیح با طبیعت به کودکان می توان بسیاری از خطراتی که محیط زیست را تهدید می کند، کاهش داد. این آموزش می تواند از طریق معرفی کتاب به کودکان  و برگزاری نشست های قصه گویی، کاردستی و کارگاه های عملی در کتابخانه ها اتفاق بیفتد.

وی همچنین به معرفی کتاب آب چا پرداخت و گفت: کتاب آب چال اثر کتاب گرم بیس است که تصويرگر آن از چهره‌های بين المللی در خلق كتاب‌های مصور است، فواد نظیری آن را به فارسی ترجمه کرده و توسط انتشارت فنی ایران چاپ کرده است. موضوع اصلی کتاب یک مسئله مهم زیست محیطی است.

وی ادامه داد: در اين كتاب بچه‌ها با اعداد آشنا مي‌شوند و جانوران بسياری را خواهند شناخت و با برخی از زيست گاه‌های اين جانوران نيز آشنا خواهند شد. از ويژگي‌های ديگر اين كتاب وجه معما گونه و سرگرم كننده‌ی آن است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 553