منو1
Untitled
اهدای کتاب کمک درسی به کتابخانه محقق العلما
1397/10/13 پنجشنبه تجهیز کتابخانه عمومی استهبان به منابع کمک درسی؛ 270 عنوان کتاب کمک درسی به کتابخانه عمومی محقق العلما اهدا شد مسئول کتابخانه عمومی محقق العلمای استهبان از اهدای 270 عنوان کتاب کمک درسی به این کتابخانه خبر داد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان استهبان، معصومه شیبانی مسئول کتابخانه عمومی محقق العلمای استهبان با اعلام این خبر عنوان کرد: جذب این مجموعه به دلیل استقبال زیاد و درخواست زیاد مراجعه کنندگان، همچنین به منظور غنی سازی منابع کتابخانه عمومی محقق العلما انجام گرفته است.

شیبانی با اشاره به اینکه در این اقدام 270  عنوان کتاب کمک درسی از سوی انتشارات مهرو ماه به کتابخانه اهدا شده است، اضافه کرد: این کتاب ها به ارزش تقریبی 60 میلیون ریال در مقاطع مختلف تحصیلی به ویژه پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم است که با هماهنگی پروین رنجبر کتابدار این کتابخانه اهدا شده است.

به گفته مسئول کتابخانه عمومی محقق العلما در حال حاضر بیش از پنج هزار و دویست نسخه کتاب کمک درسی در کتابخانه عمومی محقق العلما وجود دارد که بخشی این مجموعه از طریق رایزنی با انتشارات های مختلف همچون قلم چی، گاج ، الگو و مهروماه به کتابخانه اهدا شده است.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 393