منو1
Untitled
نشست کتابخوان نوسوادان

نشست کتابخوان نوسوادان
1397/10/13 پنجشنبه به مناسب هفته سوادآموزی؛ کتابخانه شهید خبازی میزبان نشست کتابخوان نوسوادان شد نشست کتابخوان ویژه نوسوادان در کتابخانه شهید خبازی پاسارگاد با معرفی چهار کتاب برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد، به مناسبت هفته نهضت سوادآموزی کتابخانه شهید خبازی سعادت شهر میزبان نوسوادان و سوادآموزان شهرستان پاسارگاد بود.

سلمان جهانگیر مسئول کتابخانه عمومی شهید خبازی در این خصوص عنوان کرد: در هفته ای که به پاسداشت سواد آموزی و ارج نهادن به مقام دانش و یادگیری اختصاص داشت، کتابخانه شهید خبازی سعادتشهر با دعوت  از نوسوادان این شهرستان نشست کتابخوان ویژه نوسوادن را برگزار کرد.

وی با بیان اینکه حضور این افراد نشان از دغدغه مندی درخصوص کاهش بی سوادی در جامعه دارد، اضافه کرد: کتابخانه های عمومی درخصوص کاهش بی سوادی، ترغیب نوسوادان به کتابخوانی و جلوگیری از بازگشت به گذشته نقش بسیاری دارند.

جهانگیر در ادامه به برگزاری نشست کتابخوان ویژه نوسوادان در کتابخانه شهید خبازی شهر پاسارگاد اشاره کرد و افزود: در این نشست که با حضور جمعی از نوسادان شهرستان همراه بود؛ ضمن معرفی خدمات و ظرفیت های کتابخانه های عمومی، چهار کتاب در این خصوص معرفی شد.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست کتاب «بیایید با هم مهربان باشیم» تألیفی از سازمان نهضت سوادآموزی توسط مجتبی شیروانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد، «تحصیلات با طعم شکلات» نوشته ابوالفضل ابراهیمی توسط طاهره گرایی کتابدار کتابخانه شهید خبازی،  «پند و اندرز لقمان حکیم» به دست هاجر زارعی کردشولی مسئول کتابخانه عمومی آل طاها اکبرآباد  و «اخلاق در خانه» از انتشارات کتاب نشر توسط مسئول کتابخانه شهید خبازی به اشتراک گذاشته شد.  

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 397